Vyberte si naší nabídky...

GolfMobile Boomerang golfový trenažér

GolfMobile Boomerang golfový trenažér

Kód: 12881
Záruka:
Výrobce:
Dostupnost: Skladem

6 999
5 784 Kč bez DPH

Výprodej................

Domácí driving range GolfMobile Boomerang

Už Vás nebaví stát v odpoledních hodinách frontu na driving range (DR) a zbytečně tak ztrácet drahocenný čas? Máte problém s partnerem, že jste neustále na DR a nevěnujete se dostatečně rodině? Musíte před a po tréninku strávit zbytečně hodiny v autě při přesunu na nejbližší DR? Chcete trénovat v místě svého bydliště, na chatě, či na chalupě?

Pro Vás pro všechny je určeno unikátní plnohodnotné tréninkové zařízení Golf Mobile Boomerang (GMB), tzv. domácí draving range, se kterým můžete trénovat prakticky kdekoliv.

Hlavní výhodou tohoto malého, mobilního, pouze 4,6 kg vážícího zařízení je, že můžete s reálným golfovým míčkem nacvičovat odpal i 300 m a přesto Vám stačí prostor 25 – 60 m.
 
Co je Golf Mobile Boomerang®:
 
  • Je to jedinečné tréningové zařízení vyvinuté tak, aby uspokojilo i náročného uživatele.
  • GOLF MOBILE BOOMERANG® je přenosný, lehce ovladatelný přístroj vážící 4,6 kg s 12 V zdrojem umožňujícím až 400 odpalů bez dobíjení, o rozměrech 340x280x200 mm.
     

Stručný popis přístroje:
 

  • Umožňuje celoroční nácvik odpalů, standardním golfovým míčkem, který je upoutaný vlascem a to i v omezených venkovních či vnitřních prostorách. Míček je po odpalu ve zvolené vzdálenosti (od 27 do 57m) samostatně plynule brzděn a po dopadu na zem je automaticky navinut zpět k přístroji.
  • Lze tedy hrát i 300 metrové odpaly v omezeném prostoru od 27 do 57 metrů.
  • Golfista vždy vidí reálný směr a výšku letu míčku a trenažér zobrazí přesně změřenou vzdálenost dopadu a rychlost míčku. To vše s jedním míčkem.
  • Funkce „kalibrace hole“ je určena pro golfisty, kteří chtějí znát průměrnou délku svých odpalů jednotlivými holemi. Trenažér vyhodnotí nejen délku posledního odpalu, ale i průměr, do kterého jsou započítány všechny odpaly právě hrané hole.
Související výrobky
Váš E-mail
Váš telefon
Váš dotaz