Vyberte si naší nabídky...

Ohebné trubky a izolace

Ohebné trubky

Nerezové ohebné trubky slouží k jednoduchému připojení, či propojení spotřebičů a zdrojů, jako jsou solární systémy, kotle, akumulační nádrže, nebo zásobníky teplé vody. Vyniká velkou odolností vůči vysokým teplotám a tlakům. Lze jimi připojit prakticky jakékoli zařízení z oblasti tepelné techniky. Díky širokým možnostem tvarování je montáž jednoduchá a rychlá, navíc odpadá použití tvarovek a tím i velké množství spojů, které bývají často problematickým místem tepelných soustav. Díky vlnitým stěnám nerezového potrubí rovněž odpadá řešení dilatačních kompenzátorů u dlouhých přímých úseků potrubí.

Pro standardní použití v tepelné technice nabízíme tvarovatelné nerezové trubky pro vodu - Kombiflex s příslušenstvím.

Kombiflex

 

 

 

Tvarovatelné nerezové trubky Kombiflex není dle nových právních předpisů možné použít na plyn. Na rozvody plynu nově nabízíme certifikované trubky SICURFLEX CSST GAS.

Sicurflex

Předizolované trubky

Pro zjednodušení montáže solárních systémů nabízíme dvojité nerezové potrubí, dodávané včetně navlečené izolace, ve které je veden sdělovací kabel pro připojení teplotního čidla slunečních kolektorů. Díky společnému vedení obou trubek v jedné izolaci odpovídá dodávaná tloušťka izolace 14 mm izolaci o tloušťce 20 mm na samostatných trubkách. Dodávanáizolace je na bázi EPDM kaučuku s teplotní odolností 160°C a je opatřena ochranou povrchu izolace proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Ohebné trubky a hadice  Ohebné trubky a hadice Ohebné trubky a hadice

Izolace potrubí

Moderní tepelné soustavy by měly být pro co největší úsporu tepla opatřeny kvalitní izolací. Pro zaizolování potrubí nabízíme vysoce odolnou izolaci vyrobenou na bázi EPDM kaučuku. Tato izolace je nenavlhavá, odolná UV záření a vydrží i teploty 160°C. Je vhodná pro všechny rozvody tepla včetně solárních systémů. Izolaci dodáváme pro různé průměry potrubí, nebo také jako deskovou pro zaizolování dalších komponentů, jako jsou výměníky tepla, armatury apod. Dále nabízíme doplňkové příslušenství, jako jsou izolační páskylepidla apod.

 

izolace potrubí izolace potrubí izolace potrubí izolace potrubí izolace potrubí izolace potrubí izolace potrubí

Těsnící kroužky

V nabídce máme i ploché těsnící kroužky pro šroubení. Jsou vhodné pro vodu nebo nemrznoucí směsi a plyn.

Těsnící kroužky